Akcja „Zabłyśnij” zorganizowana pierwszy raz ze słupską policją została niezwykle ciepło przyjęta przez pacjentów i osoby odwiedzające szpital. W kilka minut rozdaliśmy pierwsze sto odblasków! Pamiętajcie żeby być widocznym!

Noce są wciąż dłuższe niż dni, a na ulicach przechodniów nie zawsze dobrze widać. Dlatego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku oraz Komenda Miejska Policji w Słupsku zorganizowały akcję rozdawania odblasków. Pacjenci szpitala oraz przechodnie otrzymali odblaskowe opaski od pracowników słupskiego szpitala i funkcjonariuszy policji.

Akcja prewencyjno-informacyjna „Zabłyśnij..” była zorganizowana przed głównym wejściem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku przy ul. Hubalczyków 1.

Sukces naszej akcji spowodował, że będziemy ja powtarzali.