Chcę zainteresować Państwa bardzo trudnym tematem otyłości. Każdy z nas zna osoby, które w wyniku choroby lub innych życiowych perturbacji przestały panować nad swoją wagą.
Właśnie dla tych osób z inicjatywy wspaniałych specjalistów powstał Ośrodek Koordynowanej Opieki Bariatrycznej. Ośrodek funkcjonuje w słupskim szpitalu przy ul. Hubalczyków 1. Założeniem, które przyświecało założycielom w organizacji Ośrodka było stworzenie wieloetapowej, multidyscyplinarnej współpracy lekarza, psychologa, dietetyka, która to przekłada się w bezpieczny dla pacjenta sposób leczenia otyłości.
Zespół Ośrodka Koordynowanej Opieki Bariatrycznej chce być jak najbliżej swoich przyszłych pacjentów. Dlatego we współpracy ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO organizujemy kolejną już edycję spotkania CHLO Spot, które odbędzie się 24 października o godz. 18 w sali konferencyjnej słupskiego szpitala (budynek administracji).

Zachęcamy do przybycia na spotkanie także osoby, których najbliżsi mają problem z otyłością, a jeszcze nie potrafią się z nią zmierzyć samodzielnie.