Wielkim zaangażowaniem wykazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku. Dzieci przystąpiły do akcji „Misie Ratownisie”, która polega na zbieraniu maskotek dla potrzeb służb ratowniczych i medycznych.

W wyniku akcji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku uczniowie zebrali cztery worki maskotek. Trafiły one na dziecięcy SOR przy oddziale pediatrycznym i będą rozdawane dzieciom, którym udzielana była pomoc. Dzięki otrzymaniu maskotki mali pacjenci lepiej znoszą badania i zabiegi, a następnie z maskotkami wychodzą do domów.

Maskotki od dzieci, nauczycieli i dyrektora szkoły odebrała wiceprezes Zarządu WSzS Anetta Barna-Feszak. Przedstawiciele uczniów i nauczycieli otrzymali od Zarządu szpitala kosz słodyczy oraz dyplom z podziękowaniem dla szkoły.

Serdecznie dziękujemy za piękny podarunek.