Casa Italia, Kebab House, Antidotum, Atmosphere Restaurant, Mish Mash i Przystanek Smaku. To słupskie lokale gastronomiczne, które zorganizowały akcję dowożenia posiłków personelowi Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku.

– Zgłaszają się kolejne lokale, które chcą dołączyć – mówią organizatorzy akcji. – Mamy nadzieję, że się na tym nie skończy.

Pierwsza partia posiłków trafiła do naszego szpitala w poniedziałek 16 marca.

– Bardzo dziękujemy przedstawicielom firm gastronomicznym, które zrobiły tak miłą niespodziankę naszemu personelowi. To bardzo budujące, że w tak trudnym i pracowitym czasie dla personelu medycznego szpitala, ktoś pamięta o naszych pracownikach. Dostarczone potrawy trafiły do personelu SOR, bo to oni mają najwięcej pracy w tym gorącym czasie.

Bardzo dziękujemy za pomoc naszym przyjaciołom gastronomikom!