Już 5 lutego warsztaty Świadomej Mamy w Słupsku. Drogie mamy – nie przegapcie tej okazji, aby zdobyć dodatkową wiedzę. Wiele tematów, świetni specjaliści, nagrody, darmowe badanie i sesja fotograficzna. To będzie największa impreza poświęcona macierzyństwu organizowana w tym roku w Słupsku. Przed uczestnikami ponad 7 godzin warsztatów i pokazów.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w imprezie będą reprezentowały fizjoterapeutka Agata Konobrodzka oraz neonatolog lek. Magdalena Kukulska.

Spodziewasz się dziecka lub jesteś mamą? Szukasz sprawdzonej wiedzy, chcesz porozmawiać z lekarzami i specjalistami z Twojego miasta? Szukasz ciekawych produktów i nowości dla siebie lub dziecka?

Zapraszamy BEZPŁATNE warsztaty dla Rodziców z Słupska i okolic! Szczegółowy harmonogram będzie dostępny bliżej terminu warsztatów.

Zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona!

Rejestracja dla rodziców z dziećmi na warsztaty:

Słupsk – 05.02.2020 w godzinach 12:00-14:30 – Warsztaty dla rodziców z dziećmi

Rejestracja dla kobiet w ciąży na warsztaty:

Słupsk – 05.02.2020 w godzinach 16:00-19:30 – Warsztaty dla przyszłych rodziców

Miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Korczaka w Słupsku,