74467 Rok 2016
SOR Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

Muszkieterowie Szpiku po raz drugi z wizytą u dzieci

Dziewiętnastego grudnia Muszkieterowie Szpiku po raz kolejny odwiedzili oddziały pediatryczny i chirurgiczny dla dzieci WSS w Słupsku. Tym razem do małych pacjentów przybył Mikołaj w asyście postaci z bajek: Freda i Wilmy Flinstonów, Lorda Wadera i szturmowca z „Gwiezdnych wojen”, prosiaczka z „Kubusia Puchatka”, Batmana i klowna).

Kolejny raz dostarczyli dzieciom pełno wrażeń i emocji. Całą bajkową ekipą odwiedzili sale szpitalne i wręczali wszystkim dzieciom ogromne paczki pełne pluszaków, gier, puzzli i wielu innych artykułów.

Bardzo dziękujemy wolontariuszom za ich serce i uśmiech na twarzach dzieci przebywających w szpitalu.

Anna Butryn