Mali, czy trochę więksi pacjenci, wszyscy tak samo kochają dostawać prezenty – zwłaszcza w Mikołajki. Dziennikarze Radia Gdańsk, pracownicy City Taxi Słupsk oraz instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wiedzą, jak w ten wyjątkowy dzień umilić czas dzieciom przebywającym w szpitalu. Zaprosić Św. Mikołaja!

Mikołaje tradycyjnie już odwiedzili dzieci z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Korczaka w Słupsku. Świąteczna akcja objęła prawie 40 pacjentów w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat. Było mnóstwo prezentów- maskotek, gier, zabawek i słodkości. Prezenty przekazane przez życzliwych gości umiliły dzieciom czas i przypomniały, czym naprawdę są święta.

Także z okazji Mikołajek instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy złożyli wizytę na oddziale pediatrycznym. Zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. “Mikołajkowa przemiana” oraz obdarowali upominkami małych podopiecznych.