W przedświąteczny poniedziałek wieczorem wysłannicy Świętego Mikołaja zawitali na oddziały dziecięce słupskiego szpitala. Tym razem Mikołaj przywdział barwy kibiców klubu piłkarskiego Gryf Słupsk.

Kibice Gryfa zjawili się z workiem prezentów. Były w nim słodycze, zabawki, ale także przedmioty w barwach i z emblematami ukochanego klubu darczyńców. To nie pierwsza akcja podarunkowa słupskich miłośników piłki nożnej.

– W ubiegłym roku przekazaliśmy prezenty dla Domu Dziecka, natomiast w tym zdecydowaliśmy się odwiedzić dzieci w szpitalu – powiedział jeden z pomysłodawców.

W szpitalu mimo dnia poprzedzającego Wigilię na oddziałach wciąż można było spotkać wielu pacjentów. Dlatego gest kibiców został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez rodziców.