Czcionka:

Kontrast:

 

X ODSŁONA OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII PIĘKNA, BO ZDROWA

DROGIE PANIE, WASZE ZDROWIE! #ZDROWIEPAŃ

BEZPŁATNE BADANIE CYTOLOGICZNE – DNI OTWARTE

Z przyjemnością informujemy, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. został partnerem medycznym ogólnopolskiej kampanii społecznej „Piękna, bo Zdrowa”. Organizatorem jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Kampania jest jednym z podejmowanych przez Organizację działań mającym na celu walkę z rakiem szyjki macicy. Celem tegorocznej komunikacji jest dowartościowanie kobiet i ukazanie im powodów, dla których one i ich zdrowie są ważne.

W tym roku w ramach kampanii organizowane są dni otwarte w wybranych placówkach medycznych w Polsce. Kobiety mogą wykonać bezpłatne badanie cytologiczne w placówkach biorących udział w kampanii. Co roku Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości zaprasza do kampanii nowe Ambasadorki. Przez te 9 lat Kwiat Kobiecości wsparło prawie 60 cudownych Pań, które razem z Idą Karpińską swoim autorytetem pomagały w skutecznym dotarciu do kobiet. Ze względu na jubileuszowy charakter kampanii, Kwiat Kobiecości zmienił dotychczasową koncepcję i do współpracy, jako Ambasadorów zaprosił Panów. W tegoroczną edycję zaangażowali się: Łukasz Konopka, Dawid Kwiatkowski, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny i Maciej Orłoś.

Mężczyźni mają duże możliwości na tym polu, żeby porozmawiać ze swoimi kobietami, żeby namówić je do tego żeby się przebadały.” mówi Andrzej Piaseczny, jeden z Ambasadorów kampanii „Piękna, bo Zdrowa” 2019.

Zapisy ruszyły!

  • Na wizytę można umówić się dzwoniąc pod numer tel. 598460123 na hasło „Kwiat kobiecości”;

  • Badanie wykonywane jest w Gabinecie Poradni Patologii Ciąży w każdy wtorek 8:00-12:00 oraz środę 8:00-11:00 i 12:00-14:00;

  • Akcja trwa do 13.06 lub do wyczerpania puli badań (150);


Jak można wykonać bezpłatne badanie cytologiczne?

1. Należy wejść na www.zdrowiepan.pl i wybrać na mapce dni otwartych placówkę medyczną.

2. Następnie należy kliknąć w nią żeby znaleźć numer telefonu.

3. Pod wskazany numer telefonu należy zadzwonić i umówić się na badanie.

4. Po wykonanym badaniu należy odebrać prezent 🙂

Planowana liczba wykonanych badań cytologicznych w w/w placówce: 150. Każda kobieta, która wykona badanie cytologiczne w ramach akcji Dni Otwartych otrzyma upominek.

Wielkość tekstu