Czcionka:

Kontrast:

Pracownie diagnostyczne

Właściwa diagnostyka umożliwia szybkie rozpoznanie choroby oraz wdrożenie leczenia. Liczne pracownie diagnostyczne w naszym szpitalu zapewniają wysokiej jakości usługi z zakresu badań obrazowych, laboratoryjnych oraz inwazyjnych, takich jak badania endoskopowe. Aby uzyskać profesjonalną pomoc w naszej placówce, wystarczy skierowanie do pracowni diagnostycznej. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje dokładny i rzetelny wynik, a doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany personel dba o komfort naszych Pacjentów w trakcie badań.

Pracownie diagnostyczne – nowoczesne wyposażenie i wysoka jakość świadczonych usług

Aby właściwie zdiagnozować chorobę i uzyskać dokładne informacje, dotyczące stanu zdrowia chorego niezbędne są odpowiednie badania. Pracownia diagnostyczna to miejsce, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu badań obrazowych, inwazyjnych i laboratoryjnych. Nasz szpital świadczy spełniające najwyższe standardy usługi, uwzględniające przygotowanie Pacjenta do badania oraz monitorowanie jego stanu w trakcie badania. Pracownie diagnostyczne w naszym szpitalu umożliwiają wykonanie szeregu badań, w tym m.in. mammografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, gastroskopii i dużo więcej. Aby zarejestrować się na badanie, należy przygotować skierowanie do pracowni diagnostycznej oraz dokument tożsamości.

Pracownia diagnostyczna – jak korzystać z pomocy?

Aby skorzystać z usług naszej placówki, należy zarejestrować się w danej pracowni, przedstawiając skierowanie do pracowni diagnostycznej. Na jego podstawie zostanie wyznaczony termin badania. Każda pracownia diagnostyczna naszego szpitala została wyposażona w specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu przeprowadzane badania są niezwykle dokładne, a okres oczekiwania na wynik nie jest długi. Wysoki poziom świadczonych usług to także zasługa wykwalifikowanego personelu, który na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta. Nasze pracownie diagnostyczne udzielają pomocy nie tylko w przypadku niepokojących objawów, ale też w profilaktyce, jako metoda zapobiegania chorób.