118672 Rok 2016
SOR Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

SZKOLENIE DLA LEKARZY

Część szkoleniowa:

1. Terapia cukrzycy w praktyce Oddziału Neurologii-lek. Michalina Znaniecka Oddział Neurologii Słupsk

2. Polineuropatia TTR-FAP- dr n. med Marta Lipowska Klinika Neurologii Uniwersytetu Warszawskiego

3. Prezentacja przypadku klinicznego -lek.Janusz Szewczuk Oddział Neurologii Słupsk

4. Choroba Devica – prezentacja przypadku klinicznego- lek.Justyna Błądek Oddział Neurologii Słupsk

5. Cerebrolizyna w praktyce – lek.Julita Okrój – Lubecka Oddział Neurologii Słupsk

SZKOLENIE – STOP GRUŹLICY

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o odbyło się spotkanie naukowo-szkoleniowe Stop Gruźlicy z udziałem znamienitych gości, których przywitał Prezes Zarządu Pan Andrzej Sapiński.W ramach spotkania szanowni prelegenci Prof. dr hab n.med. Ewa Augustynowicz-Kopeć z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc, Pani Justyna Jeżewska Kierownik Sekcji Epidemiologii Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku oraz Pani Joanna Wysocka, omawiali tematykę związaną z postępami w diagnostyce gruźlicy i mykobakterioz, sytuacji epidemiologicznej gruźlicy na świecie, Polsce i w woj. pomorskim.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: