96105 Rok 2016 66268 Rok 2015

Odebraliśmy wyróżnienie tygodnika „Wprost”

Wyróżnienie wręczone zostało podczas uroczystej gali, którą zorganizował tygodnik „Wprost” w hotelu Sheraton w Sopocie. W imieniu Zarządu Szpitala odebrał je dyrektor do spraw lecznictwa Pan Roman Abramowicz.

Przypomnijmy. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku zajął czwarte miejsce w rankingu tygodnika na „Najlepsze szpitale” wśród szpitali urologicznych.

DZIEŃ DIAGNOSTY 2017

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego 2017

Obchody Dnia Diagnosty Laboratoryjnego.
Z tej okazji Zarząd Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. spotkał się przedstawicielami diagnostów laboratoryjnych pracujących w naszym szpitalu.  Zarząd złożył podziękowanie za trud oraz wysiłek, jaki diagności codziennie wkładają w wykonywaną pracę od której  często zależy postawienie diagnozy.