W związku z zagrożeniem epidemiologicznym rozprzestrzeniania się wirusa grypy oraz koronawirusa, w trosce o dobro Pacjentów, Wojewódzki szpital Specjalistyczny w Słupsku apeluje o ograniczenie do minimum wizyt w punktach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Główny Inspektor Sanitarny zaleca, aby umawiać się na wizytę do lekarza tylko  w sytuacjach, kiedy jest to niezbędne. W pierwszej kolejności należy skorzystać z porady lekarza lub pielęgniarki drogą telefoniczną. W wyniku konsultacji telefonicznej możliwe jest także uzyskanie e-recepty.

Na terenie Słupska i powiatu słupskiego świadczenia w ramach Nocnej Opieki Chorych realizowane są w trzech punktach:

– w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku przy ul. Hubalczyków 1, w poradniach specjalistycznych przy głównym wejściu do szpitala, tel.512 598 174

– w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce, tel. 59 815 42 28, 59 815 42 29
– w NZOZ w Kobylnicy przy ul. Głównej 54a, tel. 59 842 90 49 lub 693 620 140

Pomoc jest udzielana w dni powszednie w godzinach od 18.00 do 8.00 rano oraz całodobowo w dni wolne od pracy.