Oddział położniczo-ginekologiczny otwarty

74468 Rok 2016
SOR Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

Nowoczesny oddział rozpoczął przyjmowanie pacjentek.

Na oddziale położniczo-ginekologicznym w szpitalu przy ul. Hubalczyków 1 znajdują się łącznie 54 łóżka. Do dyspozycji pań są cztery pojedyncze sale porodowe, każda z własną łazienką. Sale porodowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najmniej przypominały szpitalne sale. Zamiast białych ścian są kolorowe fototapety, a na suficie zamontowane zostało dodatkowe oświetlenie ledowe. Każdej z rodzącej pań towarzyszyć może podczas porodu jedna osoba. Do porodu w Słupsku zgłaszać mogą się wszystkie panie bez względu na miejsce zamieszkania.

Do szpitala najlepiej wejść wejściem przy budynku C i kierować się na pierwsze piętro, do rejestracji przy Szpitalnym Oddziału Ratunkowego. Po założeniu karty pacjentki skierowane zostaną do poradni patologii ciąży, gdzie po badaniu lekarz zdecyduje o przyjęciu na oddział.