Prezenty trafiły do mam i najmłodszych pacjentów

74468 Rok 2016
SOR Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

Paweł Orłowski, wicemarszałek województwa pomorskiego odwiedził pierwsze pacjentki nowego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Słupsku.Pięć pierwszych pacjentek oraz ich nowo narodzone dzieci odwiedził wicemarszałek województwa pomorskiego – Paweł Orłowski wraz z zarządem słupskiego szpitala – prezesem Andrzejem Sapińskim oraz wiceprezes Anettą Barna-Feszak. Rodzice oraz ich dzieci zostały obdarowane prezentami.

Marszałek województwa pomorskiego ufundował dziecięce łóżeczka turystyczne dla pierwszych pięciu mam. Dodatkowo pani, która urodziła pierwsze dziecko na nowym oddziale otrzymała kosz z kosmetykami. Z kolei zarząd Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka ufundował wyprawki dla najmłodszych pacjentów.