Świętowaliśmy Światowy Dzień Wcześniaka

115880 Rok 2018
PRACA DLA LEKARZA Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

Już po raz piąty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsk odbyły się obchody Światowego Dnia Wcześniaka.

Jak co roku pracownicy Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, ordynator Oddziału Neonatologicznego, Zarząd oraz dyrekcja szpitala spotkali się z rodzicami przedwcześnie urodzonych dzieci, które są podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci.

Dzieci mogły wspólnie pobawić się z animatorem. Nie zabrakło wspólnych zdjęć. Każdy mógł też spróbować tortu.

Zarząd szpitala życzył naszym najmłodszym pacjentom dużo zdrowia, rodzicom wytrwałości, a lekarzom, pielęgniarkom oraz fizjoterapeutom podziękował za ogromne zaangażowanie w pracę przy najmniejszych pacjentach.