Na SOR wejdziemy wejściem przy budynku C

123333 Rok 2016
SOR Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Nocna Opieka Chorych

Od 5 czerwca do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Stacji Dializ, Oddziału Nefrologicznego oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii wejdziemy bocznym wejściem od strony budynku C.

Przed szpitalem, przy przystanku ustawiona została tablica, a przy głównym wejściu do szpitala potykacze informujące, jak dotrzeć do tych trzech oddziałów. Na odcinku od przystanku do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego na chodniku wymalowane zostały strzałki, które kierują do bocznego wejścia w budynku C.

Na parterze trwają już prace remontowe w pomieszczeniach dawnej Poradni Chirurgicznej dla Dzieci oraz pomieszczeń biurowo-magazynowych. Od 5 czerwca rozpocznie się remont na pierwszym piętrze szpitala. Dawna poradnia Chirurgii Stomatologicznej zostanie dostosowana do potrzeb Bloku Porodowego.

Wszystkie prace remontowe prowadzone są w związku z planowaną przeprowadzką Oddziałów Położniczo-Ginekologicznego oraz Neonatologicznego z Ustki do Słupska. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, wszystkie prace prowadzone są po to, aby słupszczanki w końcu mogły rodzić w Słupsku.